Popis pracovní pozice: TechSupport Eng+Rus

Skrýt popis pozice Náplň práce:

  • poskytování online podpory pro uživatele našeho SW  - open platforem, skrze e-mail, chat, skype,... - ne callcentrum
  • distribuce specifických technických dotazů na odpovědné pracovníky
  • samostatné řešení jednodušších technických dotazů
  • řešení klientských dotazů a stížností
  • pozice je vhodná i pro časově flexibilní studenty posledních ročníků IT a čerstvé absolventy informat. oborů

Co požadujeme:

  • výborné komunikační dovednosti
  • empatii, silnou orientaci na klienta - silně prozákaznicky orientovanou osobnost
  • dobrou znalost OS Windows (XP, Vista, 7,8)
  • časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • pečlivost, logické myšlení, schopnost určit si a následovat priority
  • týmovou spolupráci
  • odolnost vůči stresu
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • výbornou znalost anglického a ruského jazyka

Výhodou:

  • znalost služeb internetu (DNS, HTTP, SMTP, ...)
  • znalost TCP/IP protokolu
  • znalost Linuxu
  • zkušenosti s testováním SW

Co nabízíme:

  • pohodlí kanceláří na Praze 2 s veškerým potřebným vybavením a v blízkosti metra "I.P. Pavlova", žádný prosklený openspace
  • stabilní zázemí a zkušenosti z našich mezinárodně úspěšných projektů
  • mladý, přátelský a neformální kolektiv
  • získání nových zkušeností a znalostí, podporu při Vašem kariérním rozvoji
  • dlouhodobou spolupráci - nejprve na DPP, po zapracování HPP
  • pracovní doba Po-Pá 10:00-19:00

Kariéra:

1. Staňte se členem našeho profesionálního, motivovaného a kreativního týmu

2. … s podporou úspěšného kolektivu dosáhnete i vy svých cílů

Staňte se součástí
našeho týmu