Popis pracovní pozice: UX Designer

Skrýt popis pozice Náplň práce:

  • tvorba návrhů a prototypů webů, uživatelských rozhraní a mobilních aplikací s důrazem na vysokou funkčnost a uživatelský zážitek.
  • tvorba konceptů a definování posloupnosti interakce mezi uživatelem a systémem.
  • hledání cest pro růst efektivity webů a mobilních aplikací.
  • úzká spoluprace s týmem vývojářů během celého procesu vývoje a implementace.

Co požadujeme:

  • praxe v délce alespoň 1 roku - realizované UX projekty
  • cit pro tvorbu atraktivních, funkčních a uživatelsky přátelských webů a aplikací
  • estetické cítění a praktické znalosti grafických nástrojů (Adobe Photoshop, Gimp) a zkušenosti s tvorbou funkčních prototypů
  • znalost webových technologií (HTML5, CSS3, jQuery, JavaScript)
  • zkušenosti s GUI technologiemi
  • alespoň základní zkušenosti s testováním UI designu a SW (výhodou)
  • schopnost popovídat si s kolegy anglicky, popř. si přečíst anglicky psanou odbornou publikaci

Co nabízíme:

  • pohodlí kanceláří na Praze 2 s veškerým potřebným vybavením a v blízkosti metra "I.P. Pavlova", žádný prosklený openspace ;)
  • stabilní zázemí a naše zkušenosti z předchozích mezinárodně úspěšných projektů
  • mladý, pohodový a neformální kolektiv
  • motivující finanční ohodnocení
  • odměny na základě rychle a kvalitně odvedené práce
  • získání nových zkušeností a znalostí, podporu při profesním rozvoji
  • ovocné svačinky, slané a sladké snacky a další občerstvení na pracovišti
  • italské pressíčko, kdykoliv přijde chuť

Pokud Vás zaujala, zašlete nám své CV v Aj, nejlépe s ukázkami Vašich realizovaných projektů.

Těšíme se na Vás!

Kariéra:

1. Staňte se členem našeho profesionálního, motivovaného a kreativního týmu

2. … s podporou úspěšného kolektivu dosáhnete i vy svých cílů

Staňte se součástí
našeho týmu