Popis pracovní pozice: Péhápkář

Skrýt popis pozice Náplň práce:

V našem pražském IT teamu rádi přivítáme nového kolegu, který si rozumí s PHP.

Jestli Tě už nebaví každodenní programovací šeď, stereotypní práce na srovnávačích všeho druhu, e-shopech a různých finančních nástrojích, rádi Ti u nás dle tvých zkušeností a znalostí nabídneme něco zájímavějšího. Možností máme hned několik!

Co požadujeme:

Co se týče základních požadavků, je potřeba, abys znal (-a):

  • PHP5, OOP, SQL, MySQL, JS, HTML, CSS, verzování v Git/SVN, Linux, některý z PHP frameworků (my máme nejraději Yii)

Co se týče jazykové vybavenosti, angličtina na úrovni běžné denní komunikace a rozluštění technické dokumentace postačí. Nevyvíjíme na zakázku, proto neměj obavu, že bychom po Tobě požadovali jednání s klienty.

Co nabízíme:

Rádi bychom Tě u nás zaměstnali na HPP, a protože nám jde o dlouhodobou spolupráci, bylo by to samozřejmě na dobu neurčitou.

V našich kancelářích najdeš kromě party skvělých lidí i veškeré potřebné vybavení. V kuchyňce zas výborný kofeinový či teinový doping, kdykoliv na Tebe přijde chuť. A když už jsme u té chuti, najdeš zde vždy i něco sladkého, slaného i zdravého k zakousnutí :) A to rozhodně není vše...

Tak už na nic nečekej a dej nám o sobě vědět. Rádi Tě poznáme!

Kariéra:

1. Staňte se členem našeho profesionálního, motivovaného a kreativního týmu

2. … s podporou úspěšného kolektivu dosáhnete i vy svých cílů

Staňte se součástí
našeho týmu