Popis pracovní pozice: Péhápkář Senior

Skrýt popis pozice Náplň práce:

  • vývoj a úprava nových funkcionalit a jejich integrace na stávající platformu (HTML, CSS dělat nebudete)
  • návrh a vývoj znovupoužitelných komponent dle projektových požadavků (herní platforma)
  • řešením chyb zjištěných během testování i provozu
  • spolupráce na návrhu SW architektury s mezinárodní projektovou radou starších
  • být dobrý :)

Co požadujeme:

  • velmi dobrou znalost PHP5 a JavaScriptu (jQuery)
  • znalost objektově orientovaného programování
  • znalost SW architektury MVC a PHP frameworku Yii
  • zkušenosti s psaním dotazů do databáze (SQL) a s návrhem databáze (MySQL)
  • zkušenost s verzovacími systémy Git a SVN
  • znalost UML notace (min. Class Diagram)
  • schopnost dotahovat úkoly do zdárného konce
  • otevřenou mysl a ochotu učit se nové věci a technologie
  • smysl pro zodpovědnost a důslednost
  • optimistický pohled na svět
  • anglický jazyk na úrovni běžné denní komunikace a porozumění tech. dokumentaci

Co nabízíme:

  • stabilní zázemí a naše zkušenosti z předchozích mezinárodně úspěšných projektů
  • mladý, přátelský a neformální kolektiv
  • motivující finanční ohodnocení
  • odměny na základě rychle a kvalitně odvedené práce
  • získání nových zkušeností a znalostí, podporu a prostor pro Váš kariérní růst

Ještě váháte? Tak přihodíme i fotbálek, šipky, něco na zub a výborné kafíčko ;)

Kariéra:

1. Staňte se členem našeho profesionálního, motivovaného a kreativního týmu

2. … s podporou úspěšného kolektivu dosáhnete i vy svých cílů

Staňte se součástí
našeho týmu